“Hep birlikte çevrimiçiyiz”

Çevrimiçi Platform


Çevrimiçi; online olarak bir araya geleceğimiz, paylaşacağımız ve birlikte öğreneceğimiz bir digital platformudur.

 

–  Değişen dünyayı anlamlandırmak, ona yön vermek için artık #cevrimiciyiz.

–  #Cevrimici Platform olarak değişen dünyayı değerlendiriyor, anlamlandırıyor ve değişen dünyaya yön vermek için kendimizi hazırlıyoruz.

–  Çevrimiçi Platform, herkesin yer alabileceği, sözünü söyleyebileceği, herkese açık bir sosyal sorumluluk platformudur.

Çevrimiçi Etkinlik


Çevrimiçi, bir online paylaşım ve etkinlik organizasyon ajansıdır.

 

–  #Çevrimiçi olarak kurumlara, gruplara ve kişilere online ortamda, dijital etkinlikler tasarlıyor, bunları organize ediyor ve gerçekleştiriyoruz. 

–  Bir kurum, şirket, ya da STK olarak herhangi bir etkinliğinizi ( tanışma toplantısı, konferans, panel, zirve, kongre vb. ) düzenlemek için Çevrimiçi olarak size destek olabiliriz.

ONLINE ETKİNLİKLERİMİZ

Çevrimiçi Eğitim


Çevrimiçi, bir online eğitim tasarımı ve organizasyonu girişimidir.

 

#Çevrimiçi olarak kurumlara, gruplara ve kişilere online ortamda, dijital eğitimler tasarlıyor, bunları organize ediyor ve gerçekleştiriyoruz.

–  Bir kurum, şirket, ya da STK olarak herhangi bir online eğitim talebinizi Çevrimiçi olarak karşılayabiliriz.

–  Online eğitim alanında farklı çözümlerimizle, size ve kurumunuza çevrimiçi çözümlerle destek verebiliriz.

Çevrimiçi Medya


Çevrimiçi, değişen dünyaya kapılarını açmış, yenilikçi ve herkese açık bir dijital medyadır.

 

– Çevrimiçi, dünyanın dört bir yanında yapılan akış (stream) yayınlardan aldığı ilhamla, uzmanların ve yanı sıra konu ile ilgili herkesin sözünü söyleyebileceği, deneyimlerimizi, bilgilerimizi ve yaptıklarımızı paylaşmak üzere, herkese açık bir dijital platformdur.

–  Her türlü medya aracı ile insanların yaşamlarına en çok dokunan ve o yaşamlara destek veren ve değişime destek olan konuları konuşuyoruz. EĞİTİM, KARİYER, İŞİN GELECEĞİ, İLETİŞİM, İKLİM, ÇEVRE, SANAT, HUKUK vb. yaşamı ilgilendiren her konu Çevrimiçi Medyanın kapsamında.


–  Çevrimiçi Medya, üzerinden programlarınızı, Çevrimiçi farkıyla, farklı çevrimiçi mecralarda ( YouTube, LinkedIn, İnstagram vb. ) yayınlayabilirsiniz.

Çevrimiçi Nedir? – Çevrimiçi olmak ne anlama geliyor?
Çevrimiçi platform, bir sosyal sorumluluk girişimi ve ajansı olarak ne yapar?
Çevrimiçi kişilere, gruplara, kurumlara ve şirketlere ne gibi hizmet ve çözümler sunar? Çevrimiçinin bana ve bize faydası ne?
Çevrimiçi Eğitim Modeli nedir ? Farkı nedir, ne gibi avantajları vardır?
Çevrimiçi Etkinlikler ne sağlar?

Çevrimiçi için ne dediler?

Videolar

eEducation as Interpretation
Creating a Better study Environment

Blog

Blog Yazı 2

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the...

Read More

Blog Yazı 1

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s,...

Read More

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.